Jeżeli zawsze marzyłeś aby grać w farmę online i zostać farmerem to teraz masz niepowtarzalną okazję. W grze Farmerama możesz wcielić się w farmera i zbudować świetną farmę, gdzie będziesz hodował wiele różnych gatunków zwierząt, takich jak kury, kaczki, konie, krowy, psy czy koty. Czeka na Ciebię naprawdę wiele różnych atrakcji.

Jak się gra w frę Farmerama? Na samym początku jesteś niedoświadczonym farmerem i masz do dyspozycji pustą farmę. Na niej masz możliwość hodować zwierzęt ale również sadzić wiele odmian roślin i zbórz. Nasze plony sprzedajemy później na targu za co dostajemy odpowienią sumę pieniędzy. Możemy również wykonywać szereg ciekawych misji. Zdobyte wynagrodzenie będzie niezbędne do rozwijania naszej farmy - kupowania nowych zwierząt, sadzenia plonów. Jeżeli będziesz dobrym gospodarzem to przejdziesz na kolejne bardziej zaawansowane poziomy.

Gra farmerama jest to gra przeglądarkowa, a więc nie musisz nic ściągać na swój komputer ani instalować. Po prostu najpierw musisz przejść do farmerama rejestracja i wypełnić dane, a później zostaniesz przekierowany na stronę internetową gdzie po zalogowaniu będziesz mógł zacząć rozgrywkę.

Chcesz zagrać? Kliknij w baner obok lub w link na dole

FARMERAMA REJESTRACJA